O mnie

Jestem niezależnym filmowcem i fotografem. Od dziecka pasjonuję się sztuką filmową i wszystkimi jej aspektami, o czym świadczy członkostwo w prestiżowym Klubie Miłośników Filmu FILM.ORG.PL. Drugą moją pasją jest fotografia, którą od kilku lat staram się rozwijać. Zajmowałem się głównie fotografią portretową oraz reportażową, jednak jej pozostałe dziedziny również nie są mi obce.

Do moich dokonań należy przede wszystkimKopia f244525172bc95317fbc7f915e87c08a 204337 profile O mnie reżyseria dokumentu o płockiej drużynie futbolu amerykańskiego pod tytułem „Zadeptać przeciwnika. Historia Mustangs Płock”, a także realizacja licznych zleceń między innymi dla Teatru Dramatycznego w Płocku.

Moje zainteresowania to również analizy i artykuły filmowe publikowane w serwisie Film.org.pl. Liczne komentarze, artykuły w prasie, czy wizyty w programach telewizyjnych („Pytanie na śniadanie”) mogą tylko świadczyć o mojej pasji i nieustającym zapale.

Adam Sobieski Fotografia Ślubna O mnie

 

 

Pracuję na najwyższej jakości lustrzankach cyfrowych, umożliwiających pracę w trudnych warunkach oświetleniowych, a także pozwalające zminimalizować uciążliwe używanie lamp błyskowych powodujących sztuczny efekt na twarzach fotografowanych osób. Ponadto, jako fotograf posiadam możliwość fotografowania ceremonii ślubnej w trybie „cichym”, dzięki czemu, na nagrywanym przez osobę trzecią materiale wideo (na przykład w momencie przysięgi), dźwięk migawki nie będzie tak bardzo słyszalny. W przypadku awarii sprzętu, posiadam dodatkowy, zapasowy aparat, jednakże prawdopodobieństwo takiego zdarzenia staram się wykluczyć – sprzęt regularnie przechodzi profesjonalne czyszczenie oraz przegląd w autoryzowanym serwisie.

Filmuję zarówno reportażowo jak i artystycznie. Zawsze staram się by uwieczniane obiekty były nie tylko ostre, ale i by całe ujęcie było odpowiednio stabilne. W przypadku filmów reportażowych, większość materiału rejestruję z pomocą urządzenia stabilizującego zapewniającego niezwykle płynny ruch aparatu. Ponadto stanowimy stały i zgrany zespół dzięki czemu możemy Państwu zapewnić możliwie najlepszą usługą filmową i fotograficzną, dlatego też pracujemy wyłącznie w pakietach Film + Fotografia.

2014 01 23 www.adamsobieski.pl fotografia ślubna 1 O mnie

Obecnie jestem absolwentem prestiżowej Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie, na kierunkach "reżyseria filmowa i telewizyjna" oraz "sztuka operatorska", co uważam, że nie tylko świadczy o moich ambicjach, ale podkreśla tez, iż nie jestem "tylko" fotografem ślubnym.

Skoro mowa o potencjalnej konkurencji, pragnę zaznaczyć, iż każda zrobiona przeze mnie fotografia jest indywidualnie traktowana, nie używam gotowych ustawień – tak zwanych presetów, – dzięki którym zdjęcia są obrobione w pół godziny.

Nie filmuję w środkowisku z oświetleniem laserowym mogącym uszkodzić światłoczułe elementy sprzętu na jakim pracuję.

Leave a Reply

error: Content is protected !!